Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.


Siparişim ne zaman gelir?

“24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.


Beğendiğim ürünleri daha sonra nasıl bulabilirim?

Beğendiğiniz ürünün üzerine geldiğinizde sol tarafta çıkan favorilerime ekle seçeneğini seçerek kaydedebilirsiniz. Daha sonra ana sayfanızda sağ üstte bulunan bulunan favoriler kısmından beğendiğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bilgilerimi nereden güncelleyebilirim?

Hesabım > Profil düzenle adımlarını takip ederek kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Sayfanın sağ üstünde yer alan "üye ol" seçeneğine tıklayarak açılan ekranda kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra "kayıt ol" seçeneğine tıklayın. Üyeliğinizi oluşturmak bu kadar kolay .

Şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor?

Eğer şifrenizi unuttuysanız şifre sıfırlama işlemi yaparak sisteme tekrar giriş yapabilirsiniz. Üye girişi sayfasından şifremi unuttum yazısına tıklayarak üyelik oluşturduğunuz e-posta adresini yazınız. Size gelen mail üzerinden şifre sıfırlama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.